GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 13095716
nr 1309 5716
JARDINIERE
Rörstrand, Sweden, Gondoljär. Length: 25, height: 25 cm, wear, damages, repaired.
Rörstrand, Gondoljär. Längd: 25, höjd: 25 cm
Condition: slitage, skador, lagad
800
SEK 500
Monday February 24 2020
at 19:12:23
23/2 20:54:34
Rörstrand